بلبرینگ KPB


بلبرینگ در لغت به معنای یاتاقان توپی است. بلبرینگ ها برای به چرخش در آوردن اجسامی

که وزن بالایی دارند استفاده می شوند و قدرت تحمل بارهای محوری، شعاعی و یا هر دو آن

ها را دارند. از آن جایی که بلبرینگ ها برای استفاده در وسیله های مختلف و در صنعت های

متفاوتی ساخته می شوند، انواع بسیاری دارند که هر کدام از آن ها، دارای ویژگی مخصوص

به خود هستند.

چین صنعتی Chengdu KaiPeng شرکت صنعتی ، با مسئولیت محدود-KPB در سال 1988 تاسیس شده است ، که یک تولید کننده و صادر کننده در زمینه یاتاقان ها در چین است. KPB اختصاص به ساختن یک شرکت پیشرفته قوی ، تیمی از پرسنل کلیدی با دانش ، مهارت و سطح سهام انبار را برای ارائه خدمات با بالاترین کالیبر به کلیه جنبه های صنعت دارد.

دفتر مرکزی شرکت صنعتی KPB ، آموزشی ویبولیتین در مرکز شهر چنگدو - شهر کوارتوس چین واقع شده است ، جایی که مرکز بازاریابی ، تحقیقات فنی و خدمات پس از فروش نیز در آن قرار دارد. در دفتر مرکزی ، سه گروه حرفه ای داریم: گروهی از فروشندگان پویا با سابقه و تجربه فنی با سالها تحمل ، که هم اکنون مسئول بازاریابی یاطاقان های تجاری "KPB" و سایر یاطاقان های معتبر چینی هستند. گروهی از بازرسان باتجربه که مسئولیت QC را قبل از حمل و نقل و خدمات پس از فروش و گروهی از مهندسین مکانیک به عهده دارند ، که می توانند با توجه به نیاز مشتری OEM / ODM ، یاتاقان های جدید یا سفارشی را با استفاده از CAD بهینه طراحی و طراحی کنند.

هدف چین صنعتی چنگدو کایپنگ صنعتی با مسئولیت محدود ، ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا و تأمین نیازها و انتظارات مشتری از طریق یک سیستم مدیریتی کارآمد و مؤثر است. چه نیازهای شما خواستار چند یاطاقان یا سایر قطعات صنعتی ، چند صد یا چند صد هزار نفر باشد ، همیشه می توانید برای خدمات بی نظیر به ما اعتماد کنید. شرکت KPB صنعتی ، آموزشی ویبولیتین از داشتن قیمت های بسیار رقابتی ، پاسخ سریع به نقل قول ها و تحویل به موقع ، مفتخر است. ما همیشه مایل به بالا و فراتر از خواست وظیفه هستیم تا مشتریان خود را به خوبی محتاط کنیم.